درباره ما

هتل راه و ما یکی از هتل های تازه تاسیس استان یزد با معماری مدرن، واقع در منطقه ای امن و به دور از هیاهوی زندگی ماشینی و شهری می باشد . فضای آرام ایجاد شده توسط پرسنل آموزش دیده این مجموعه در هتل باعث می شود اوقاتی آرام و بدون دغدغه را تجربه کنید.
این مجموعه شامل 30 باب واحد اقامتی در یک طبقه مجهز به کلیه امکانات رفاهی از جمله اتاق چمدان، صندوق امانات،تخت های با تشک های طبی و مدرن ، اینترنت پر سرعت آماده پذیرایی از مهمانان گرامی می باشد. این مجموعه هتل شامل سالن جلسات مجلل، سالن عروسی با تشریفات به روز، فروشگاه صنایع دستی ، کافی شاپ، رستوران ایتالیایی، رستوران غذاهای سنتی ایرانی و فست فود شما را دعوت می نماید تا از شهر جهانی یزد بازدید نمایید.
شهر باستانی یزد دارای محله های قدیمی و بافت سنتی زیبا حال و هوای آن دوران را به شما می دهد ، همچنین موزه های تاریخی واقع در این محله باعث میشود به راحتی زندگی در ادوار قدیمی را تصور نمایید. این محل های زیبا، آرام و با صفا تنها 20 دقیقه از این مجموعه فاصله دارند . از دیگر جنبه های مثبت این هتل نزدیکی به مرکزهای خرید مدرن می باشد . این هتل تنها 5 دقیقه از مراکز خرید مدرن فاصله دارد . مسافت 15 کیلومتری از فرودگاه و 5 کیلومتری از راه آهن یکی دیگر از ویژگی های مثبت این مجموعه می باشد. پذیرایی از شما افتخار ماست .

ظرفیت رستوران: 170 نفر

کافی شاپ، رستوران ایتالیایی، رستوران غذاهای سنتی ایرانی و فست فود

ظرفیت تالارها : 1200 نفر

تالارهای آقایان، بانوان، همایشی، شاه نشین، کنفرانسی و VIP به هماره پارکینگ اختصاصی.

تعداد اتاق ها: 30 باب

این هتل شامل انواع اتاق یک الی چهار تخته و همچنین رویال سوییت می باشد.

خدمات

Service

هتل

هتل راه و ما دارای 30 باب اتاق است که شامل 8 باب اتاق دو تخته، 13 باب اتاق سه تخته، 1 باب اتاق چهار تخته،2 باب اتاق یک تخته و 6 باب رویال سوییت به همراه اینترنت و آسانسور می باشد.

مطالعه بیشتر

رستوران

رستوران مجموعه راه و ما دارای انواع غذاهای ایرانی، سنتی، فرنگی، شامل کباب ها، غذاهای دریایی، غذاهای محلی در محیطی شیک و زیبا اماده پذیرایی از مهمانان عزیز می باشد.

مطالعه بیشتر
Service
Service

سالن مراسمات

مجموعه راه و ما دارای تالارهای آقایان، بانوان، همایشی، شاه نشین، کنفرانسی و VIPبا ظرفیت های 50 تا600 نفر به همراه پارکینگ با ظرفیت بالای 1000 نفر جهت برگزاری انواع جشن ها، سمینارها، ضیافت ها و پذیرایی ها از مقامات رسمی و غیررسمی می باشد.

مطالعه بیشتر

تماس با ما

آدرس:
یزد، صفاییه، میدان ریاضی، بلوار ابن سینا
هتل راه و ما
تلفن:
+98 35 38287610 -20-30-40
+98 35 38239198 (فکس)
ایمیل:
info@rahomahotel.com